Super Athena to kondycjoner liniowy, który zawiera wszystko, co potrzebne do zapewnienia najlepszego zasilania systemów dźwiękowych. Athena S. zapewnia dwa bezpośrednie wyjścia liniowe, cztery wyjścia filtrów wyrównawczych i cztery izolowane wyjścia wyrównawcze.

Dołączony filtr chroni przed przepięciami (wyładowaniami atmosferycznymi itp.) i eliminuje wszelkie prądy pasożytnicze nakładające się na sieć energetyczną. Moc filtra wynosi 2500W. Athena Super zawiera transformator izolujący, który zapewnia czyste i izolowane zasilanie źródeł dźwięku. Również dławik mocy o mocy 2000 W zapewnia, że ​​Twoje wzmacniacze mocy będą miały nadwyżkę mocy, gdy będą jej potrzebować. Kolejną cechą Atheny Super jest korekcja współczynnika mocy. Na przednim panelu znajduje się informacyjny wyświetlacz LCD do monitorowania wszystkich parametrów zasilania. Athena Super posiada nadajnik danych bluetooth do komunikacji ze smartfonami. Aplikacja jest dostarczana przez Tsakiridis Devices. Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych produktów, udzielamy 5-letniej gwarancji na nasze kondycjonery liniowe.

Specyfikacja

  • 4 gniazda bez filtracji dla wzmacniaczy oraz końcówek mocy
  • 2 gniazda z dodatkowa separacja dla źródeł dźwięku
  • Wyświetlacz informujący o wysokości napięcia sieciowego, wielkości wzmocnienia jak i zużyciu energii w watach i amperach
  • potężne, ręcznie nawijane transformatory
  • opcjonalnie moduł Bluetooth wraz z aplikacja wysyłająca wszystkie dane na smartphona
  • Urządzenia marki Tsakiridis Devices objęte są 5-letnią gwarancją

Sprawdź
także...

Dealerzy